Kaip tai veikia?
  • 1
    Užsiregistruok
  • 2
    Patvirtink tapatybę
  • 3
    Dalyvauk
Noriu dalyvauti

DUK

Kaip įsigyti prekę parduodamą aukcione?

Pirmiausia turite užsiregistruoti aukciono platformoje www.auction-baltic.com, susirasti dominančią prekę ir atlikti statymą. Užsiregistravę vartotojai ir atlikę savo statymus, gali matyti kainos „permušimus“, sekti visą informaciją, susijusią su aukcionu, kuriame dalyvauja. Pasibaigus aukcionui, su vartotoju, atlikusiu didžiausią statymą, susisiekiame ir aptariame pirkimo sąlygas.

 

Ar reikia įnašo/ užstato norint dalyvauti aukcione?

Norint dalyvauti aukcione jokio įnašo ar užstato nereikia.

 

Kokios yra apmokėjimo sąlygos už aukcione įsigytą prekę?

Laimėjus aukcioną už prekę 100% mokėjimas turi būti atliktas per 2 darbo dienas nuo išankstinės sąskaitos išrašymo dienos.

 

Kokie mokesčiai prisideda prie prekės kainos?

Statymuose nėra įskaičiuotas 2,3% aukciono mokestis ir 21% PVM mokestis, kurie yra skaičiuojami nuo galutinės kainos.

 

Ar prie prekės kainos prisideda 21% PVM mokestis?

Dažniausiai taip, jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip.

 

Kaip galiu pradėti dalyvauti aukcione?

Jei dalyvauti norite kaip PIRKĖJAS- reikia užsiregistruoti aukciono platformoje www.auction-baltic.com , susirasti dominančią prekę ir atlikti statymą.

Jei norite aukcione dalyvauti kaip PARDAVĖJAS- reikia užpildyti mūsų aukciono platformoje registracijos formą  NORINTIEMS PARDUOTI arba susisiekti su mumis tiesiogiai: tel. +370 601 57675, el. p. www.auction-baltic.com.

 

Kur ir kada galiu apžiūrėti dominančią prekę?

Norėdami apžiūrėti prekę turite užsiregistruoti į apžiūros dieną. Tą padaryti gali tik registruoti vartotojai paspaudę mygtuką „Registruotis apžiūrai“. Gavę Jūsų registraciją su Jumis susisieksime ir pranešime laiką bei apžiūros vietą.