Kaip tai veikia?
  • 1
    Užsiregistruok
  • 2
    Patvirtink tapatybę
  • 3
    Dalyvauk
Noriu dalyvauti

Apie mus

Auction-baltic.com yra moderni ir inovatyvi internetinė aukciono platforma, kurios įkūrėjai yra patyrę specialistai, turintys daugiau nei 15 metų patirties sunkiosios technikos, logistikos ir tarptautinės prekybos srityse. Mūsų aukcionas teikia patikimą, skaidrų, patogų ir lengvą būdą parduoti ar įsigyti platų spektrą naudotos industrinės, statybinės, transporto, žemės ūkio ar kitokios technikos.

 

Aukciono platformą jau naudoja Lietuvos rinkos lyderiai, tokie kaip Kauno tiltai, KG group, PST, YIT, Eurovia Lietuva, Transekspedicija, Kauno kranai, Voniškių ŽŪB. Mes siekiame teikti tik aukščiausio lygio paslaugas savo klientams, todėl sugebėjome pritraukti rinkos lyderius prisijungti prie mūsų.

 

Mūsų aukcionas užtikrina greitą, efektyvų ir svarbiausiai – skaidrų prekių pardavimo procesą pardavėjams, o pirkėjams suteikia pilną informaciją apie parduodamas prekes ir sudaro galimybę jas apžiūrėti dar iki aukciono pradžios. 

Mūsų profesionali komanda apžiūri, fotografuoja, paskelbia, reklamuoja ir vykdo produktų apžiūras klientams, o įvykus aukcionui pasirūpina visais formalumais. Pardavėjui belieka tik mėgautis lengvu ir maloniu pardavimo procesu.

 

Pirkėjams siūlome platų industrinės technikos asortimentą, kuris anksčiau galbūt nebuvo lengvai prieinamas. Siekiame, kad mūsų aukcione visada būtų daug įvairios industrinės technikos, o jos asortimentas nuolat augtų ir plėstųsi.

 

Turėdami stiprią pirkėjų bendruomenę iš įvairių pasaulio šalių ir stiprų pardavėjų užnugarį mes galime garantuoti prekių skaičiaus augimą. O būtent dėl gausaus prekių pasirinkimo ir tarptautinių klientų mes esme prekes pardavę į Europos, Afrikos ir Azijos rinkas.  

 

Auction-baltic.com - Pristatome Jums naują ir patogų būdą įsigyti ar parduoti naudotą techniką! Kviečiame registruotis į mūsų aukcioną – tai vieta, kur industrinė technika atranda naujus namus!

 

Aukciono tipas

Tai internetinis, atviro tipo, didėjančios kainos aukcionas su dažniausiai nustatyta rezervuota (minimalia pardavėjo nustatyta) kaina. Aukciono dalyviai teikia vis didesnius kainos statymus ir tai vyksta iki tol, kol nė vienas dalyvis nėra pasirengęs atlikti didesnio kainos statymo. Aukcioną laimi didžiausią kainą pasiūlęs aukciono dalyvis (pirkėjas).

 

Pirkimas per Auction Baltic:

Užsiregistruojate www.auction-baltic.com puslapyje;

Išsirenkate norimą prekę;

Atliekate rankinį statymą arba pasirenkate automatinio statymo funkciją;

Jei Jūsų statymas didžiausias, laimite aukcioną;

Apmokate už prekę;

Atsiimate prekę patys arba pristatymą suorganizuoja Auction Baltic.

 

Pardavimas per Auction Baltic:

Susisiekiate su Auction Baltic;

Apžiūrime prekes;

Susideriname su Jumis aukciono sąlygas;

Įvyksta aukcionas;

Pardavus prekes gaunate mokėjimą į savo sąskaitą.

 

Privalumai:

Saugu pirkti ir parduoti.

Prieš perkant prekes ar dalyvaujant aukcione, jas galite apžiūrėti, susiderinus laiką su Auction Baltic atstovu.

Taupote laiką tiek parduodami, tiek pirkdami.

Minimali dokumentacija.

Jūsų prekė parduodama už geriausią kainą.

Mokėjimas gaunamas iš karto įvykus sandoriui.

 

Su Auction Baltic nenaudojamą daiktą paversti naudingu yra paprasta.

Procesą pažadame lengvą ir naudingą Jums!