Apie mus

Auction Baltic - tai moderni ir inovatyvi internetinė aukciono platforma jungianti įrangos pirkėjus ir pardavėjus. Auction Baltic įkūrėjai - tai daugiametę patirtį  sunkiosios technikos, logistikos ir tarptautinės prekybos srityse turintys specialistai. Mūsų aukcionas teikia patikimą, skaidrų, patogų ir lengvą būdą parduoti ar įsigyti platų spektrą naudotos industrinės, statybinės, transporto, žemės ūkio ar kitos technikos.

  

Mūsų aukcionas užtikrina greitą, efektyvų ir skaidrų prekių pardavimo procesą pardavėjams, o pirkėjams suteikia pilną informaciją apie parduodamas prekes ir sudaro galimybę jas apžiūrėti dar iki aukciono pradžios. 

Mūsų profesionali komanda apžiūri, fotografuoja, paskelbia, reklamuoja ir vykdo produktų apžiūras klientams, o įvykus aukcionui pasirūpina visais formalumais. Pardavėjui belieka tik mėgautis lengvu ir maloniu pardavimo procesu.

 

Pirkėjams siūlome platų industrinės technikos asortimentą. Siekiame, kad mūsų aukcione visada būtų daug įvairios industrinės technikos, o jos asortimentas nuolat augtų ir plėstųsi. Turėdami stiprią pirkėjų bendruomenę iš įvairių pasaulio šalių ir stiprų pardavėjų užnugarį galime tai garantuoti. Dėl gausaus prekių pasirinkimo ir tarptautinių klientų prekes parduodame į Europos, Afrikos ir Azijos rinkas.  


Aukciono platformą jau naudoja ir Lietuvos rinkos lyderiai: Kauno tiltai, KG group, Panevėžio statybos trestas, YIT Lietuva, Eurovia Lietuva, Transekspedicija, Kauno kranai ir kiti. 


Auction Baltic - naujas ir patogus būdas įsigyti ar parduoti naudotą techniką. Kviečiame registruotis į mūsų aukcioną - tai vieta, kur industrinė technika atranda naujus namus!