Privatumo politika

1. PRIVATUMO POLITIKA

Ši „Privatumo politika“ (toliau - Politika) taikoma visiems UAB Auction Baltic, „Svetainė“ (toliau - „Svetainė“), susidedančios iš Auction Baltic UAB, „Vartotojams“ (toliau - „jūs“, „jūsų“). , Auction Baltic UAB, kurių kontaktus galite rasti adresu: https://auction-baltic.com/en/page/kontaktai (toliau „Mes“, „Mūsų“, „Mes“).

Prieš pateikdami užsakymą, atidžiai perskaitykite politiką. Laikas nuo laiko galime pristatyti politikos pakeitimus. Perskaitykite ją prieš perkant ar parduodant pakartotinai.

Pagal bendruosius duomenų apsaugos reglamentus asmens duomenys yra bet kokia informacija, kurią galima naudoti asmeniui identifikuoti, taip pat visa informacija apie jau identifikuotą asmenį. Naudodamiesi mūsų Svetainės paslaugomis, jūs pateikiate mums savo asmens duomenis, teisę juos tvarkyti ir naudoti pagal Privatumo politikoje ir „Bendrosiose aukciono sąlygose“ (toliau - Sąlygos) išdėstytas sąlygas.

Esame įsipareigoję apsaugoti savo klientų ir svetainės lankytojų, įskaitant jūsų, privatumą ir saugumą.

Naudodamiesi mūsų Svetainės paslaugomis jūs parodote mums savo pasitikėjimą. Mes tai puikiai vertiname ir gerbiame jūsų duomenų privatumo ir konfidencialumo svarbą.

Mes laikomės asmens duomenų kiekio sumažinimo principo - nereikalaujame, nerenkame ir netvarkome asmens duomenų, kurie nėra būtini prekių, paslaugų pirkimo ar pardavimo tikslui pasiekti ar informacijai gauti.

Mes gerbiame jūsų privatumą ir darome viską, kad jūsų asmens duomenys būtų saugūs.

Mes neleidžiame siųsti nepageidaujamų laiškų ir bet kokiu atveju neleisime parduoti, nuomoti ar perduoti jūsų asmens duomenų (vardo, pavardės, asmens tapatybės numerio, adreso, el. Pašto, telefono ir kt.) tretiesiems asmenims.

Informacija trečiosioms šalims gali būti atskleista tik pateikus teisėtą prašymą.

Už informacijos tikslumą esate atsakingi pateikdami užsakymą arba susisiekdami su klientų palaikymo tarnyba. Jūs patvirtinate, kad nesate jaunesnis nei 18 metų, ir įsipareigojate nesiimti jokių veiksmų prieš Svetainės saugumą.

Mes neatsakome už neteisingus, neišsamius ar melagingus jūsų pateiktus duomenis.

Naudodamiesi mūsų svetaine ir (arba) pirkdami-parduodami prekes ir (arba) paslaugas, jūs patvirtinate, kad suprantate politiką ir sutinkate sekti bet kokius jos pakeitimus.

2. KOKIUS DUOMENIS RENKAME IR SAUGOME?

Pirkdami, parduodami arba susisiekdami su klientų palaikymo tarnyba, jūs pateikiate mums savo asmeninę informaciją. Atliekant pirkimą ar pardavimą, asmens duomenis pateikti privaloma, nes be jų negalėsite pirkti, parduoti.

Mes renkame ir saugome šiuos duomenis:

- kliento vardas ir pavardė;

- asmens kodas;

- adresas;

- įmonės pavadinimas;

- įmonės registracijos kodas;

- įmonės PVM kodas;

- telefono numeris;

- elektroninio pašto adresas;

- prekių pristatymo ar paslaugų adresas.

Apdorojame, bet nesaugome šių beasmenių duomenų:

- sausainiai.

Privati ​​informacija naudojama tik visoms paslaugoms teikti ir bendravimui su klientais.

Jūsų asmeninę informaciją galime gauti tik iš jūsų ir tik tuo atveju, jei naudojatės mūsų Svetainės paslaugomis, pavyzdžiui: užsiregistruodami atlikti užsakymą mūsų Svetainėje, susisiekdami su klientų palaikymo tarnyba per atsiliepimų formą arba el. paštu.

3. INFORMACIJA APIE MOKĖJIMĄ

Mokėdami už UAB Auction Baltic svetainėje teikiamas prekes ir paslaugas, galime rinkti ir apdoroti šią papildomą informaciją:

- jūsų banko sąskaitos numeris;

- banko įstaigos pavadinimas;

4. KODĖL RENKAME JŪSŲ DUOMENIS

Mes naudojame jums renkamą informaciją:

- parduodame savo prekes ir paslaugas;

- teisingai apdoroti ir pristatyti jūsų užsakymą;

- atsakymas į jūsų klausimus ir informacijos teikimas;

- suteikti jums asmeninę prieigą prie mūsų svetainės;

- tvarkyti savo sąskaitą, jei turite tokią mūsų svetainėje;

- sukurti anoniminę statistiką apie naudojimąsi svetaine.

5. KAIP ILGAI LAIKOME JŪSŲ DUOMENIS

Kliento asmeninę informaciją saugome 10 metų:

- susisiekti su jumis dėl prašymo;

- apskaitai;

- tvarkyti savo nustatymus ir teises.

Pasibaigus 10 metų laikotarpiui, asmens duomenys bus sunaikinti, jei per tą laikotarpį nereikalausite ištrinti savo duomenų per Svetainę arba asmeniškai (pasiimdami su savimi asmens tapatybės dokumentą) apsilankę UAB Auction Baltic biure.

6. DUOMENŲ PERDAVIMAS TREČIOMS ŠALIMS

Trečiosios šalys taip pat gali apimti duomenų centrus, palaikymo paslaugas, pristatymo paslaugas, debesies saugojimo paslaugų atstovus ir kt. Asmens duomenų tvarkytojus, kurie padeda mums teikti paslaugas jums. Bet kokiu atveju perdirbėjams perduodamas tik duomenų kiekis, reikalingas konkrečiai užduočiai atlikti ar konkrečiai paslaugai teikti. Trečiosios šalys, susijusios su mumis, gali tvarkyti jūsų asmens duomenis tik nurodytoms užduotims atlikti ir negali jų naudoti jokiems kitiems tikslams ar perduoti kitoms šalims be mūsų sutikimo. Duomenų tvarkytojai užtikrina jūsų asmens duomenų apsaugą pagal galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus bei rašytinį susitarimą su UAB Auction Baltic.

Asmens duomenys gali būti perduodami kompetentingoms valstybės institucijoms ir administracinėms institucijoms, įskaitant teisėsaugos institucijas, tokias kaip policija ar kitos priežiūros institucijos, tačiau tik esant būtinybei ir laikantis įstatymų nustatytos teisinės tvarkos.

7. DUOMENŲ PERDAVIMAS Į TREČIAS ŠALIS

UAB Auction Baltic neperduoda asmeninės informacijos ir kitų duomenų į trečiąsias šalis.

Asmens ir kitų vartotojų duomenų atskleidimas grindžiamas tik teisėtu prašymu.

8. SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai yra nedideli informacijos fragmentai, kuriuos svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje apsilankymo metu.

Tai leidžia serveriui rinkti informaciją iš naršyklės, todėl jums nereikės iš naujo įvesti duomenų, kai grįšite į Svetainę.

Daugiau apie slapukus galite sužinoti svetainėje www.cookiecentral.com

9. KAIP MES NAUDOJAME SLAPUKUS

Mes naudojame sesijos ir nuolatinius slapukus:

- gerinti teikiamų paslaugų kokybę;

- atpažinti naujus ar esamus klientus;

- prisiminkite savo nuostatų nustatymus, pvz., prekių sąrašo rodymo nustatymus;

- prisiminkite, ar jau atsakėte į iškylančius klausimus (kad nebeprašytumėte to dar kartą);

- prisiminkite, ar sutinkate (ar nesutinkate) naudoti mūsų slapukus mūsų svetainėje;

- siųsti jums reklaminius pranešimus, kurie geriausiai atitinka jūsų interesus;

- rinkti patikimą informaciją apie svetainės naudojimą, kuri leis mums įvertinti, ar svetainė tenkina vartotojų poreikius, ir atlikti būtinus patobulinimus;

- išanalizuokite, kuriuose puslapiuose lankotės ir kuriuos vartotojo privatumo įrankius naudojate.

Įgalinti slapukai nėra būtini pagrindinėms svetainės funkcijoms atlikti, tačiau jie suteiks jums geresnę patirtį naudojantis svetaine.

Tačiau bet kuriuo metu galite ištrinti arba blokuoti slapukus. Šiuo atveju kai kurios šios svetainės funkcijos neveiks tinkamai.

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų asmeniniam identifikavimui, o surinkti duomenys yra saugomi mūsų prižiūrimi.

Slapukai nenaudojami tikslams, kurie nėra išvardyti čia.

10. VARTOTOJO TEISĖS

Asmens duomenų apsaugos įstatymai ir kiti teisės aktai, įskaitant Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą, suteikia jums daug teisių, tuo tarpu mes turime suteikti galimybę jomis naudotis.

- jūs turite teisę prašyti savo asmeninės informacijos kopijos, kad patikrintumėte saugomos informacijos tikslumą ir (arba) pataisytumėte ar atnaujintumėte šiuos duomenis;

- galite bet kada atsisakyti gauti el. laiškus, siųsdami pranešimą elektroniniu paštu arba naudodami nuorodą elektroniniu paštu;

- tais atvejais, kai jūsų duomenys tvarkomi su jūsų sutikimu, jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, kuris yra pagrindas nutraukti duomenų tvarkymą;

- jūs turite teisę gauti savo duomenų tvarkymo patvirtinimą, teisę peržiūrėti tvarkomus duomenis, gauti informaciją apie tvarkymo tikslus, tvarkymo laikotarpį, duomenų šaltinius, jų reikšmę ir pasekmes jums;

- Galite paprašyti visiškai ištrinti savo asmeninę informaciją (jei tai neprieštarauja Lietuvos Respublikos įstatymams).

Siekdami apsaugoti jūsų privatumą ir saugumą, prieš pateikdami prašomą informaciją apie savo asmens duomenis, imsimės tinkamų priemonių jūsų tapatybei patikrinti. Šiuo tikslu mes galime paprašyti pateikti asmens tapatybės dokumentą ir (arba) asmeniškai apsilankyti mūsų biure. Jei negalite įrodyti savo tapatybės, galime atmesti jūsų paraišką.

Mes dėsime visas komerciškai pagrįstas pastangas, kad suteiktų jums teisėtą prieigą prie jūsų asmeninės informacijos, kurią saugome per 30 dienų nuo jūsų prašymo gavimo.

Turite suprasti ir priimti riziką, susijusią su jūsų asmens duomenų ištrynimu, pavyzdžiui:

- sunkumai ar visiškas nesugebėjimas susigrąžinti pirkimo ar pardavimo dokumentų juos pametus;

- ir kita rizika.

11. KAS YRA ATSAKINGAS UŽ DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų tvarkytojas ir už asmens duomenų tvarkymą atsakingas asmuo yra UAB Auction Baltic, Įmonės kodas  305644087, Adresas Daržų g. 2, Ginduliai, LT-91276 Klaipėdos r. Lietuva.

Jei turite klausimų apie jūsų asmens duomenų tvarkymą, galite rašyti

Jei turite nusiskundimų dėl asmens duomenų tvarkymo mūsų įmonėje, turite teisę pateikti skundą Duomenų valstybinėje inspekcijoje.

12. POLITIKOS POKYČIAI

Mes reguliariai peržiūrime savo privatumo politiką. Visi pakeitimai bus paskelbti šiame puslapyje.

Ši privatumo politika įsigaliojo ir paskutinį kartą atnaujinta 2021 m. sausio mėn. 20 d.